fbpx

Denizli'nin Biorezonans Uzmanı Hastanesi

Denizli'nin Biorezonans Uzmanı Hastanesi

Biorezonans Nedir? Doktorumuz Doç. Dr. Ahmet Boyacı Anlatıyor.

Biorezonans nedir? Doç. Dr. Ahmet Boyacı Anlatıyor:

Biorezonans Nedir?

Biorezonans, bağımlısı olduğunuz bir cismin frekansını tespit eden ve o cismin frakansını vücudunuza yükleyerek o cisme karşı doygunluk oluşturmanızı sağlayan bir tedavi yöntemidir. Bu doygunluk hissi sayesinde sigarayı bırakabilir veya gıdalara karşı doygunluk hissi oluşturarak zayıflamaya başlayabilirsiniz.

Bir türlü sigarayı bırakamayanlar için

Biorezonans sigaraya karşı doygunluk hissi oluşturarak aynı gün sigarayı bırakmanızı sağlar

Servisler
08.00-18.00
Uzman Doktor takibinde

yürütülen bir süreç

Doç. Dr. Ahmet BOYACI

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı

Servisler
08.00-18.00
Uzman doktor takibinde

yürütülen süreç.

Doktorumuz Hakkında Yorumlar

Ü. A.

Hasta

5/5

Doktordan gayet memnunum. Ahmet Bey hastasıyla ilgili, gerekli olabilecek her türlü tedaviyi önerebilen bir doktor. Omuz ağrısı şikayetimden dolayı kendisine muayene oldum. Tedaviden sonra ağrılarım kısmen iyileşme sağlandı. Tedavisinden, aldığım hizmetten memnunum.

Yorum Kaynağı

Ş.

Hasta

5/5

Kendisinden gayet memnunuz. İyi bir doktor. Topuk dikeni şikayetimden dolayı Ahmet Bey’le görüşme sağladım. Tedavisi faydalı oldu, şikayetlerimde iyileşme sağlandı. Süreç içerisinde bilgilendirme yaptı. Kendisi ile zaten görüşüyoruz.

Yorum Kaynağı

Biorezonans

Süreç Nasıl İşler?

1

Danışma ve Değerlendirme

lk adımda, deneyimli uzmanlarımız sizinle detaylı bir danışma yapar ve sağlık geçmişinizi dikkatlice inceler. Her hasta için bireysel bir yaklaşım benimseriz, çünkü her vücut benzersizdir. Bu değerlendirme sürecinde, sizinle birlikte mevcut semptomlarınızı ve sağlık hedeflerinizi değerlendiririz.

2

Test ve Analiz

Biorezonans terapisi sırasında, özel olarak tasarlanmış cihazlar aracılığıyla vücudunuzun elektromanyetik frekanslarını titizlikle analiz ederiz. Bu sayede, vücudunuzun içsel dengesini ve enerji akışını anlamamıza yardımcı olan kapsamlı verilere ulaşırız. Bu veriler, tedavi planınızı özelleştirmemize ve size en uygun çözümleri sunmamıza yardımcı olur.

3

Kişiselleştirilmiş Terapi

Belirlenen dengesizliklere yönelik olarak, size özel bir terapi planı oluştururuz. Bu plan, vücudunuzun ihtiyaçlarına ve hedeflerinize uygun olarak tasarlanır. Özel frekanslar ve titreşimler kullanarak, vücudunuzun kendi iyileşme sürecini desteklemeyi amaçlarız. Bu şekilde, sağlığınızı doğal ve etkili bir şekilde optimize etmeyi hedefleriz.

4

Takip ve Değerlendirme

Tedavi süreciniz boyunca sizinle yakından iletişim halinde oluruz ve tepkilerinizi düzenli olarak izleriz. Etkinliği ve iyileşme sürecini değerlendirmek için düzenli kontroller düzenleriz. Her adımda sizinle birlikte çalışarak, sağlık hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluruz ve sağlıklı bir yaşam tarzını sürdürmeniz için size destek oluruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır! Biorezonans ile sigara bırakma tedavilerimizde %95 başarı oranımız mevcuttur. Her tedavide olduğu gibi istenilen sonuçların alınamadığı olmaktadır fakat yüksek başarı oranını garanti etmekteyiz.

Evet. Herhangi bir cerrahi işlem gerektirmeyen bir tedavi yöntemidir. Aynı gün normal hayatınıza dönebilirsiniz.

Biorezonans, sorunlarına çare bulamamış, sigarayı bırakmayı isteyen, bir maddeye alerjisi olan ve bu alerjiden kurtulmak isteyen ve kilo vermek isteyen herkes için uygundur.

Hayallerinize ulaşmaya
hazır mısınız?

Veya formu doldurun biz sizi arayalım:

 1968 yılında Çal/Denizli de doğdum.İlkokulu Bekilli’de, ortaokulu parasız yatılı olarak Denizli’de, liseyi TÜBİTAK bursuyla İzmir Atatürk Lisesİ’nde okudum. 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başladım ve 1991 yılında mezun oldum. Mecburi hizmetimi Çorum İli Laçin İlçesi Sağlık Ocağı’nda tamamladım. Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda  genel cerrahi ihtisasımı yaptım. 2001 yılında Tavas Devlet Hastanesi’ne atandım. Onyıl süre ile bu hastanede Başhekimlik yaptım. 2011 yılında Buldan Göğüs  Hastalıkları Hastanesi’ne atandım. Kamuda çalıştığım sürede; modern tıbbın yeniliklerini uygulayan, hasta memnuniyetini önceleyen, ekip çalışmasını temel alan bir anlayışla otuzbinin üzerinde  operasyon yaptım. 2021 yılında emekli olarak Beymer Tıp Merkezi’nde  göreve başladım. Evliyim iki kız çocuğu sahibiyim.
 
Uzmanlık Alanları
 • Tiroid Hastalıkları
 • Meme Hastalıkları
 • Safra Kesesi Hastalıkları
 • Fıtıklar
 • Apandix Hastalıkları
 • Anal Bölge Hastalıkları
 • Mide Hastalıkları
 • Kalın Barsak ve İnce Barsak Hastalıkları
 • Karaciğer Hastalıkları
 • Cilt ve Ciltaltı Kitleleri
 • Tırnak Bozuklukları
 • Sünnet – Acil Cerrahi Operasyonlar
Whatsapp
Bilgiye mi ihtiyacınız var?
Rahatsızlığınız, fiyatlar ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz tıklamanız yeterli.