fbpx

Özgüveninizi Tazeleyin
Denizli Burun Estetiği

Özgüveninizi Tazeleyin
Denizli Burun Estetiği

Denizli devlet Hastanesi’nde yıllarca çalışan ve sevilen doktorumuz Op. Dr. Zekiye Kabaş Hastanemizde rinoplasti (burun estetiği) operasyonlarına başlamıştır. 

Denizli'nin Uzman Rinoplasti (Burun Estetiği) Doktoru Op. Dr. Zekiye Kabaş

Denizli'nin uzman Rinoplasti Doktoru Op.Dr Zekiye Kabaş

Servisler
08.00-18.00
KBB
Estetik Uzmanı

Yüksek Hasta Memnuniyeti

Op. Dr. Zekiye Kabaş

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Servisler
08.00-18.00
KBB Estetik Uzmanı

Yüksek Hasta Memnuniyeti

Burnumun Şeklini Beğenmiyorum

Denizli Fizyorad Cerrahi Tıp Merkezi Hastanemizde Rinoplasti (Burun Estetiği) operasyonu ile çok kısa sürede hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Süreç Nasıl İşler?

1

Ücretsiz Online Görüşme

Burun Estetiğine karar vermeden önce aklınızdaki tüm soruları hastanemize gelmeden cevaplayabilmemiz için ücretsiz online görüşme yapıyoruz.

2

Hastanede muayene

Online görüşme sonrasında hastanemizde sizi ağırlıyoruz ve muayene ediyoruz. Muayene sonunda operasyon olmanız konusunda bir engel olmadığı belirlenirse operasyon tarihini belirliyoruz.

3

Operasyon Günü

Sizleri operasyon için son teknoloji ameliyathanemize alıyoruz ve anestezi eşliğinde operasyonunuzu gerçekleştiriyoruz.

4

Dikişlerin Kapatılması

Cerrahi kesikler kapatılır ve burun bandajı veya alçısı uygulanır.

Operasyondan Sonra

Sizleri nasıl bir süreç bekliyor

1

Operasyondan Hemen Sonra

Operasyondan hemen sonra, hastanın burun etrafında şişlik, morarma ve hafif ağrı olabilir. Bandaj ve alçı, burunun iyileşme sürecini desteklemek için koruma sağlar.

2

İlk Haftalar

İlk birkaç hafta boyunca şişlik ve morarma azalır. Burun bandajı ve alçı genellikle 10. günde sonra çıkarılır.

3

İlk Bir Kaç Ay

İyileşme süreci devam eder ve burunun yeni şekli oturur. Hassasiyet zamanla azalır.

4

Tam İyileşme

Tam iyileşme ve son sonuçlar üç ay – bir yıl arası sürebilir.

Doktorumuz Hakkında Yorumlar

D. Z.

Hasta

5/5

Ilk görüşmede verdiği rahatlık bizi tatmin etti ve ameliyata karar verdik iyikide vermişiz. Kızım geniz eti ameliyatını ve sonraki süreci çok rahat atlattı. Hem doktorumuz hemde hastanede çalışan herkez çok ilgili ve kibardı.

Yorum Kaynağı

Ş.

Hasta

5/5

Op. Dr. Zekiye Kabaş burun ameliyatımı yaptı. Ameliyat öncesi ve sonrası süreçtede son derece özenli ve ilgiliydi. İstenilen estetik görüntüye ağrısız bir süreçle kavuştum. Çok doğal ve istediğim bir burun oldu. Ameliyata girerkende kendisine güvenim tamdı. Ameliyat sonrası hastanede kalma sürecimdede hastane de çok konforlu ve ilgiliydi. Ameliyat sonrası süreçtete sürekli iletişim halindeydik. Konforlu bir süreçte istediğim görüntüye ulaştım.Doktor korkunuz varsa bile doktor hanım ve ekibiyle tanıştıktan sonra bu korkunuzu unutacaksınız. Herkese tavsiye ederim.

Yorum Kaynağı

H. A.

Hasta

5/5

Daha önceden devlet hastanesinde muayene oldum kulağım devamlı iltihap yapıyordu. Kulak zarım patlaktı. Zekiye hocam ile ameliyata karar verdik. Güzel ilgilendi ameliyatımız başarılı geçti. Ameliyattan sonra da çok ilgilendi, çok iyi bir doktor. Tavsiye ederim.

Yorum Kaynağı

M. D.

Hasta

5/5

Fizyorad Cerrahi’de burun revizyon ameliyatı oldum Zekiye Kabas doktoruma. Bundan 6 ay önce ilk estetik ameliyatımda burun ucum düştü ve yamuldu şekil olarakda içime sinmedi ve yakışmadı. Zekiye hocamla tanıştıktan sonra bana verdiği güven ,ilgi alaka,detaylı açıklama ve ameliyat sonrası istediğim her anda ulaşabilmemi sağladı.hersyinizi çok rahatlıkla anlatabileceğiniz ve sizi dinleyip anlayan bir doktor. Mesleginde olsun işinde ve hasta ile sohpetinde son derece pozitif Zekiye Hanım tercihim her zaman Zekiye Kabas doktorum.

 

Yorum Kaynağı

Sıkça Sorulan Sorular

Beklenen bir risk yoktur. Zaten işlem öncesi doktorumuz muayenede işlemlerin sizin için uygun olup olmadığını denetler

Rinoplasti sonuçları genellikle uzun süreli olup, yaşlanma süreciyle birlikte değişmez. Ancak, yaşlanma süreciyle birlikte yumuşak dokuların gevşemesi ve kemik yapılarının değişmesi nedeniyle burun da doğal olarak değişebilir. Bu nedenle, rinoplasti sonuçlarının kalıcılığı kişinin yaşına, cilt tipine ve genel sağlık durumuna bağlı olarak değişebilir.

Evet, genellikle rinoplasti(burun estetiği) operasyonundan sonra hastaların günlük yaşamlarına geri dönmeleri mümkündür.

Evet, olası sıkıntılarda ücretsiz olarak revizyon ameliyatı yapıyoruz.

Denizli Fizyorad Cerrahi Tıp Merkezi Denizli’nin en iyi olanaklarına sahip ameliyathanelerine ev sahipliği yapar. Tamamen steril bir ortam sunarız ve son teknoloji ürünler ile donatılmıştır.

Hayallerinize ulaşmaya
hazır mısınız?

Veya formu doldurun biz sizi arayalım:

 1968 yılında Çal/Denizli de doğdum.İlkokulu Bekilli’de, ortaokulu parasız yatılı olarak Denizli’de, liseyi TÜBİTAK bursuyla İzmir Atatürk Lisesİ’nde okudum. 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başladım ve 1991 yılında mezun oldum. Mecburi hizmetimi Çorum İli Laçin İlçesi Sağlık Ocağı’nda tamamladım. Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda  genel cerrahi ihtisasımı yaptım. 2001 yılında Tavas Devlet Hastanesi’ne atandım. Onyıl süre ile bu hastanede Başhekimlik yaptım. 2011 yılında Buldan Göğüs  Hastalıkları Hastanesi’ne atandım. Kamuda çalıştığım sürede; modern tıbbın yeniliklerini uygulayan, hasta memnuniyetini önceleyen, ekip çalışmasını temel alan bir anlayışla otuzbinin üzerinde  operasyon yaptım. 2021 yılında emekli olarak Beymer Tıp Merkezi’nde  göreve başladım. Evliyim iki kız çocuğu sahibiyim.
 
Uzmanlık Alanları
 • Tiroid Hastalıkları
 • Meme Hastalıkları
 • Safra Kesesi Hastalıkları
 • Fıtıklar
 • Apandix Hastalıkları
 • Anal Bölge Hastalıkları
 • Mide Hastalıkları
 • Kalın Barsak ve İnce Barsak Hastalıkları
 • Karaciğer Hastalıkları
 • Cilt ve Ciltaltı Kitleleri
 • Tırnak Bozuklukları
 • Sünnet – Acil Cerrahi Operasyonlar
Whatsapp
Bilgiye mi ihtiyacınız var?
Rahatsızlığınız, fiyatlar ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz tıklamanız yeterli.