fbpx
Ara
Close this search box.

Denizli
KBB DOKTORU

Op. Dr. Zekiye Kabaş

Denizli Uzman KBB Doktorumuz'un
İlgi Alanları

30.000’den fazla hasta tecrübesi olan doktorumuz Denizli’de kulak burun boğaz rahatsızlıklarınızın tedavisinde doğru tercih

30.000+ Tedavi
%100 memnuniyet

D. Z.

Hasta

5/5

Ilk görüşmede verdiği rahatlık bizi tatmin etti ve ameliyata karar verdik iyikide vermişiz. Kızım geniz eti ameliyatını ve sonraki süreci çok rahat atlattı. Hem doktorumuz hemde hastanede çalışan herkez çok ilgili ve kibardı.

Yorum Kaynağı

Ş.

Hasta

5/5

Op. Dr. Zekiye Kabaş burun ameliyatımı yaptı. Ameliyat öncesi ve sonrası süreçtede son derece özenli ve ilgiliydi. İstenilen estetik görüntüye ağrısız bir süreçle kavuştum. Çok doğal ve istediğim bir burun oldu. Ameliyata girerkende kendisine güvenim tamdı. Ameliyat sonrası hastanede kalma sürecimdede hastane de çok konforlu ve ilgiliydi. Ameliyat sonrası süreçtete sürekli iletişim halindeydik. Konforlu bir süreçte istediğim görüntüye ulaştım.Doktor korkunuz varsa bile doktor hanım ve ekibiyle tanıştıktan sonra bu korkunuzu unutacaksınız. Herkese tavsiye ederim.

Yorum Kaynağı

Sıkça Sorulan Sorular

Hastanemizde yüksek teknoloji ile donatılmış 3 ameliyathane bulunmaktadır. 

Yatış alan hastalarımız için 26 konforlu odamız ve 7/24 hemşire desteğimiz bulunuyor.

Tabii ki. Bize ulaşmanız yeterli. Telefonda veya yüz yüze göreüşebilirsiniz.

Hastanemiz Denizli Devlet Hastanesi karşısındadır. 

Evet tüm tedavi ve muayeneleri 12 taksite kadar taksitlendirebiliyoruz.

Denizli’nin KBB Doktoru

Doktorumuz Zekiye Kabaş Denizli Devlet Hastanesi’nde 2023’e kadar yaptığı görevinde onlarca hastaya etik ve başarılı operasyonlar gerçekleştirmiş ve adından sıkça söz ettirmiştir. Sosyal medya hesaplarından 20.000 kişi doktorumuzu büyük bir ilgi ile takip etmektedir. Hastaları onun için Denizli’de en iyi KBB doktoru demektedir. Devlet Hastane’sindeki görevinden sonra hasta kabulüne Fizyorad Cerrahi Tıp Merkezi’nde devam etmektedir.

Dr. Zekiye Kabaş Hakkında Yorumlar

Denizli KBB Doktoru Zekiye Kabaş hakkında yorumları aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz: doktortakvimi.com/denizli-kbb-zekiye-kabas

Uzmanlarımızdan 30 Saniyede Randevu Alın!

Hangi Bölümden Randevu Almak İstiyorsunuz?
 1968 yılında Çal/Denizli de doğdum.İlkokulu Bekilli’de, ortaokulu parasız yatılı olarak Denizli’de, liseyi TÜBİTAK bursuyla İzmir Atatürk Lisesİ’nde okudum. 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başladım ve 1991 yılında mezun oldum. Mecburi hizmetimi Çorum İli Laçin İlçesi Sağlık Ocağı’nda tamamladım. Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda  genel cerrahi ihtisasımı yaptım. 2001 yılında Tavas Devlet Hastanesi’ne atandım. Onyıl süre ile bu hastanede Başhekimlik yaptım. 2011 yılında Buldan Göğüs  Hastalıkları Hastanesi’ne atandım. Kamuda çalıştığım sürede; modern tıbbın yeniliklerini uygulayan, hasta memnuniyetini önceleyen, ekip çalışmasını temel alan bir anlayışla otuzbinin üzerinde  operasyon yaptım. 2021 yılında emekli olarak Beymer Tıp Merkezi’nde  göreve başladım. Evliyim iki kız çocuğu sahibiyim.
 
Uzmanlık Alanları
 • Tiroid Hastalıkları
 • Meme Hastalıkları
 • Safra Kesesi Hastalıkları
 • Fıtıklar
 • Apandix Hastalıkları
 • Anal Bölge Hastalıkları
 • Mide Hastalıkları
 • Kalın Barsak ve İnce Barsak Hastalıkları
 • Karaciğer Hastalıkları
 • Cilt ve Ciltaltı Kitleleri
 • Tırnak Bozuklukları
 • Sünnet – Acil Cerrahi Operasyonlar