fbpx
Ara
Close this search box.

Denizli Özel Hastane MR İmkanı

İçindekiler

MR Nedir?

MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), vücut içindeki organ ve dokuların ayrıntılı görüntülerini elde etmek için manyetik alanlar ve radyo dalgaları kullanan bir tıbbi görüntüleme yöntemidir. Bu yöntem, özellikle yumuşak dokuların, sinirlerin, beyin, omurilik, kaslar ve eklemler gibi yapıların görüntülenmesinde çok etkilidir. MR, non-invaziv bir yöntem olup, genellikle hastaya zararlı olabilecek radyasyon içermediği için tercih edilir. Çekim sırasında hasta, genellikle dar bir tünel içine yerleştirilir ve çekim boyunca hareketsiz kalması istenir.

MR, geniş bir uygulama yelpazesi sunar ve teşhis sürecinde önemli bir rol oynar. Özellikle beyin tümörleri, omurga hastalıkları, eklem rahatsızlıkları, kalp ve damar hastalıkları gibi durumların teşhis ve takibinde yaygın olarak kullanılır. Ayrıca, MR görüntüleri, cerrahi planlamada ve tedavi süreçlerinin değerlendirilmesinde de kritik bir araçtır. MR, kontrast maddeleri kullanılarak belirli dokuların daha net görüntülenmesini sağlayabilir, bu da daha hassas teşhisler yapılmasına olanak tanır.

Denizli’de MR İmkanınız Var Mı?

Evet tabii, hastanemizde yarı açık MR imkanımız var. Üstelik sıra beklemeden 7/24 çektirebilirsiniz. Randevu almak için bize mesaj atabilir, arayabilir veya online işlemler merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

MR’dan Korkuyorum. Çözümünüz Var Mı?

MR korkusu olan hastalarımıza anestezili çekim yapabiliyoruz. Anestezili çekim ile siz uyurken çekim yapıyoruz. Bu sayede asla bir şey hissetmiyorsunuz. 

Denizli MR Fiyatları Nedir?

Denizli’deki Hastanemizde MR fiyatımız 1350 TL’dir. 

Ayrıca ilaçlı MR çektirmek isterseniz 1450 TL’dir. 

Servisler
08.00-18.00
Acil Servis
7/24
Sıra Beklemeyin!

Randevu alın, sizi hastanemizde ağırlayalım.

Uz. Dr. Savaş Karakoç

Radyoloji Uzmanı

Servisler
08.00-18.00
Acil Servis
7/24
Sıra Beklemeyin!

Randevu alın, sizi hastanemizde ağırlayalım.

Uzmanlarımızdan 30 Saniyede Randevu Alın!

Hangi Bölümden Randevu Almak İstiyorsunuz?
 1968 yılında Çal/Denizli de doğdum.İlkokulu Bekilli’de, ortaokulu parasız yatılı olarak Denizli’de, liseyi TÜBİTAK bursuyla İzmir Atatürk Lisesİ’nde okudum. 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başladım ve 1991 yılında mezun oldum. Mecburi hizmetimi Çorum İli Laçin İlçesi Sağlık Ocağı’nda tamamladım. Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda  genel cerrahi ihtisasımı yaptım. 2001 yılında Tavas Devlet Hastanesi’ne atandım. Onyıl süre ile bu hastanede Başhekimlik yaptım. 2011 yılında Buldan Göğüs  Hastalıkları Hastanesi’ne atandım. Kamuda çalıştığım sürede; modern tıbbın yeniliklerini uygulayan, hasta memnuniyetini önceleyen, ekip çalışmasını temel alan bir anlayışla otuzbinin üzerinde  operasyon yaptım. 2021 yılında emekli olarak Beymer Tıp Merkezi’nde  göreve başladım. Evliyim iki kız çocuğu sahibiyim.
 
Uzmanlık Alanları
 • Tiroid Hastalıkları
 • Meme Hastalıkları
 • Safra Kesesi Hastalıkları
 • Fıtıklar
 • Apandix Hastalıkları
 • Anal Bölge Hastalıkları
 • Mide Hastalıkları
 • Kalın Barsak ve İnce Barsak Hastalıkları
 • Karaciğer Hastalıkları
 • Cilt ve Ciltaltı Kitleleri
 • Tırnak Bozuklukları
 • Sünnet – Acil Cerrahi Operasyonlar