fbpx

Denizli Fizik Tedavi Doktoru Doç. Dr. Ahmet Boyacı

Doç. Dr. Ahmet Boyacı

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı

Doktorumuz Hakkında Yorumlar

A. C.

Hasta

5/5

Yaklaşık üç ay önce sol omuz ve sol kolumdaki aşırı ağrılarım sonucu gitmiş olduğum başka bir sağlık kuruluşunda boyun fıtığı teşhisi konmuş ve almış olduğum onbeş günlük fizik tedavi sonucu ağrılarımdan kurtulamamıştım. Aşırı ağrılı bir ayın sonunda internetteki hocamla ilgili yorumlar ve değerli hocamın çalışmış olduğu fizyorad Web sayfasındaki yorumları okuduktan sonra muayene olmaya karar verdim. Sayın Doç.Dr. Ahmet Boyacı hocama safahatımı anlattıktan sonraki ilk muayenede olsun sonrasında aldığım onbeş günlük fizik tedavi sürecindeki kontrol muayenelerim esnasındaki sabrı anlayışı ve güler yüzü ile karşılaştım. Değerli hocamın sayesinde bugün itibarıyla tedavim tamamlandı ve ben ağrılarımdan kurtuldum eski sağlıklı günlerindeki yaşam kaliteme yeniden kavuştum. İyiki varsınız.

Yorum Kaynağı

Ü.

Hasta

5/5

Ahmet Bey’den çok memnun kaldım. Kendisini herkese tavsiye edebilirim. Boyun fıtığı, düzleşmem vardı aşırı ağrılarım oluyordu. Kendisi iğne tedavisi uyguladı. Kızımı götürdüm, eşimi de götüreceğim.

Yorum Kaynağı

H. A.

Hasta

5/5

Kendisi diz kapağımdaki sıvı yetmezliği ve menisküs yırtığı şikayeti ile başvuru yaptığım bir doktor. 2 dizimden de sıvı enjeksiyonu yaptı. Kendisinden memnunum. Yakın çevreme, aileme tavsiye ediyorum. Tedaviden sonra şikayetlerimde iyileşme var. Mevcut şikayetlerimin devamında sürekliliği olacak bir doktor.

Yorum Kaynağı

A. D.

Hasta

5/5

Doktordan gayet memnunum. Ahmet Bey hastasıyla ilgili, gerekli olabilecek her türlü tedaviyi önerebilen bir doktor. Omuz ağrısı şikayetimden dolayı kendisine muayene oldum. Tedaviden sonra ağrılarım kısmen iyileşme sağlandı. Tedavisinden, aldığım hizmetten memnunum.

Yorum Kaynağı

 1968 yılında Çal/Denizli de doğdum.İlkokulu Bekilli’de, ortaokulu parasız yatılı olarak Denizli’de, liseyi TÜBİTAK bursuyla İzmir Atatürk Lisesİ’nde okudum. 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başladım ve 1991 yılında mezun oldum. Mecburi hizmetimi Çorum İli Laçin İlçesi Sağlık Ocağı’nda tamamladım. Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda  genel cerrahi ihtisasımı yaptım. 2001 yılında Tavas Devlet Hastanesi’ne atandım. Onyıl süre ile bu hastanede Başhekimlik yaptım. 2011 yılında Buldan Göğüs  Hastalıkları Hastanesi’ne atandım. Kamuda çalıştığım sürede; modern tıbbın yeniliklerini uygulayan, hasta memnuniyetini önceleyen, ekip çalışmasını temel alan bir anlayışla otuzbinin üzerinde  operasyon yaptım. 2021 yılında emekli olarak Beymer Tıp Merkezi’nde  göreve başladım. Evliyim iki kız çocuğu sahibiyim.
 
Uzmanlık Alanları
 • Tiroid Hastalıkları
 • Meme Hastalıkları
 • Safra Kesesi Hastalıkları
 • Fıtıklar
 • Apandix Hastalıkları
 • Anal Bölge Hastalıkları
 • Mide Hastalıkları
 • Kalın Barsak ve İnce Barsak Hastalıkları
 • Karaciğer Hastalıkları
 • Cilt ve Ciltaltı Kitleleri
 • Tırnak Bozuklukları
 • Sünnet – Acil Cerrahi Operasyonlar
Whatsapp
Bilgiye mi ihtiyacınız var?
Rahatsızlığınız, fiyatlar ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz tıklamanız yeterli.