Ara
Ara

Denizli’de 10+ yıllık deneyim

0258 264 03 04

Merkezefendi/Denizli

Ameliyathaneler

3 adet tam donanımlı elektrik ve mekanik otomasyona sahip  ameliyathanemizde sterilizasyon ünitesi, preop (anesteziye ve ameliyata hazırlık) ve postop derlenme(anestezi sonrası toparlanma) üniteleri, havalandırma sistemleri mevcut olup  Drager anestezi cihazları kullanılmaktadır. 

Ameliyat olacak hastalarda ve doktorlarda güven yaratan en önemli faktörlerden biri ameliyathanelerin teknik alt yapısıdır. Ameliyathanelerimizde merkezi sterilizasyon sistemi, havalandırma sistemi ve kullanılan son teknoloji ile üretilmiş cihazlar hasta güvenliği için ideal şartları yaratmaktadır. Cerrahi bir girişimin başarısı için sağlık personelinin deneyimi ve teknolojik destek tam olmalı, ayrıca enfeksiyona karşı gerekli önlemler alınmış olmalıdır. Bir ameliyatın en ideal koşullarda gerçekleşmesinin ön planda tutulduğu hastanemiz ameliyathanelerinde, ekip çalışmasına çok önem vermekte, çağdaş teknolojik destek ile insan sağlığında en yüksek standardı yakalamak için çalışmaktayız.

Sterilizasyon kullanılacak alet ve malzemelerin tüm mikroorganizmalardan arındırılması işlemidir. Sterilizasyondan  önce kullanılmış kirli aletler özel makinelerde ön yıkama işlemine tabi tutulur. Daha sonra ön işlemden geçirilmiş aletler çift kapılı otoklavın kirli girişinden sterilizasyona bırakılır. Sterilizasyon işlemi tamamlanınca bu sefer temizlenmiş aletler  otoklavın temiz koridora bakan diğer kapısından alınır. Sterilizasyondan sonra kalite kontrolleri  özel  yöntemler ile yapılmakta , bu yöntemlerin sonuçları kaydedildikten ve steril olduğundan emin olunduktan sonra cerrahların kullanımına sunulmaktadır.

 1968 yılında Çal/Denizli de doğdum.İlkokulu Bekilli’de, ortaokulu parasız yatılı olarak Denizli’de, liseyi TÜBİTAK bursuyla İzmir Atatürk Lisesİ’nde okudum. 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başladım ve 1991 yılında mezun oldum. Mecburi hizmetimi Çorum İli Laçin İlçesi Sağlık Ocağı’nda tamamladım. Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda  genel cerrahi ihtisasımı yaptım. 2001 yılında Tavas Devlet Hastanesi’ne atandım. Onyıl süre ile bu hastanede Başhekimlik yaptım. 2011 yılında Buldan Göğüs  Hastalıkları Hastanesi’ne atandım. Kamuda çalıştığım sürede; modern tıbbın yeniliklerini uygulayan, hasta memnuniyetini önceleyen, ekip çalışmasını temel alan bir anlayışla otuzbinin üzerinde  operasyon yaptım. 2021 yılında emekli olarak Beymer Tıp Merkezi’nde  göreve başladım. Evliyim iki kız çocuğu sahibiyim.
 
Uzmanlık Alanları
 • Tiroid Hastalıkları
 • Meme Hastalıkları
 • Safra Kesesi Hastalıkları
 • Fıtıklar
 • Apandix Hastalıkları
 • Anal Bölge Hastalıkları
 • Mide Hastalıkları
 • Kalın Barsak ve İnce Barsak Hastalıkları
 • Karaciğer Hastalıkları
 • Cilt ve Ciltaltı Kitleleri
 • Tırnak Bozuklukları
 • Sünnet – Acil Cerrahi Operasyonlar
Whatsapp
Bilgiye mi ihtiyacınız var?
Rahatsızlığınız, fiyatlar ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz tıklamanız yeterli.