Ara
Ara

Denizli’de 10+ yıllık deneyim

0258 264 03 04

Merkezefendi/Denizli

Kulak Burun Boğaz (KBB)

Servisler
08.00-18.00
Acil Servis
7/24
Sıra Beklemeyin!

Randevu alın, sizi hastanemizde ağırlayalım.

DR. Zekiye Kabaş

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı

Servisler
08.00-18.00
Acil Servis
7/24
Sıra Beklemeyin!

Randevu alın, sizi hastanemizde ağırlayalım.

RİNOPLASTİ

Burun Estetiği Burun Estetiği Rinoplasti Nedir? Kimlere Yapılabilir? Burun estetiği ya da diğer adıyla rinoplasti, burnun şeklini değiştirmek amacıyla yapılan cerrahi operasyonlara verilen genel addır. Burun estetiği yaptırmanın nedenleri arasında, bir yaralanmadaki şekil bozukluklarını onarmak için burnun fiziksel görünümünü değiştirmek, bir doğum kusurunu düzeltmek veya bazı nefes alma zorluklarını iyileştirerek nefes almayı kolaylaştırmak yer alır. 

REVİZYON BURUN PLASTİSİ

Revizyon rinoplasti, bir veya daha fazla burun ameliyatı geçiren kişilerin burun şeklinin istenildiği gibi olmaması veya dış darbeler sonucu burun şeklinin bozulması sonucu ihtiyaç duyulan ek operasyon türüdür. Bu ek operasyonlar normal yanık ameliyatlarına göre daha uzun sürmektedir. Estetik burun ameliyatlarında burun içindeki kıkırdakların kullanılması, değiştirilmesi ve yeniden konumlandırılması ile buruna şekil verilir. 

BLEFAROPLASTİ 

Alt ve üst göz kapaklarına uygulanan sarkmış deri ve fazla kas dokusunun uzaklaştırılması ve göz çevresindeki dokuların gerdirilmesi amacıyla cerrah tarafından yapılan cerrahi uygulamalar bütünüdür. Yaşın ilerlemesiyle birlikte yerçekiminin etkisiyle doğal olarak ciltte sarkmalar meydana gelir. Bu sürece paralel olarak göz kapaklarında torbalanma, ciltte bolluk, renk değişikliği, gevşeme, kırışıklık gibi bulgular ortaya çıkar. 

YÜZ DOLGU

Dolgu Nedir? Dolgular yaş, yer çekimi, genetik, güneş ışını gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak oluşan hacim ve elastikiyet kayıplarını, sarkmaları, kırışıklıkları, asimetri bozukluklarını ve kontur bozukluklarını düzeltmek için kullanılan, kalıcı olmayan (eriyen), yarı kalıcı veya kalıcı vücutla uyumlu maddelerdir. , travma, kaza. En sık kullanılan dolgu maddeleri hyaluronik asit içeren hyaluronik asit yani kısa süreli (2 yıla kadar) dolgulardır. Bu dolgular uygulama sonrasında yavaş yavaş vücut tarafından emilir, kalıcılığı 6-24 ay arasıdır.

 1968 yılında Çal/Denizli de doğdum.İlkokulu Bekilli’de, ortaokulu parasız yatılı olarak Denizli’de, liseyi TÜBİTAK bursuyla İzmir Atatürk Lisesİ’nde okudum. 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başladım ve 1991 yılında mezun oldum. Mecburi hizmetimi Çorum İli Laçin İlçesi Sağlık Ocağı’nda tamamladım. Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda  genel cerrahi ihtisasımı yaptım. 2001 yılında Tavas Devlet Hastanesi’ne atandım. Onyıl süre ile bu hastanede Başhekimlik yaptım. 2011 yılında Buldan Göğüs  Hastalıkları Hastanesi’ne atandım. Kamuda çalıştığım sürede; modern tıbbın yeniliklerini uygulayan, hasta memnuniyetini önceleyen, ekip çalışmasını temel alan bir anlayışla otuzbinin üzerinde  operasyon yaptım. 2021 yılında emekli olarak Beymer Tıp Merkezi’nde  göreve başladım. Evliyim iki kız çocuğu sahibiyim.
 
Uzmanlık Alanları
 • Tiroid Hastalıkları
 • Meme Hastalıkları
 • Safra Kesesi Hastalıkları
 • Fıtıklar
 • Apandix Hastalıkları
 • Anal Bölge Hastalıkları
 • Mide Hastalıkları
 • Kalın Barsak ve İnce Barsak Hastalıkları
 • Karaciğer Hastalıkları
 • Cilt ve Ciltaltı Kitleleri
 • Tırnak Bozuklukları
 • Sünnet – Acil Cerrahi Operasyonlar
Whatsapp
Bilgiye mi ihtiyacınız var?
Rahatsızlığınız, fiyatlar ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz tıklamanız yeterli.